Playlist radio zurnal. Český rozhlas Radiožurnál 2019-05-05

Playlist radio zurnal Rating: 8,4/10 660 reviews

Hrálo dnes ... Playlist Radiožurnálu

playlist radio zurnal

Tomu narvi čuráka přímo do prdele. A jako slovan poslouchám taky ruské nebo chorvatské písničky. To je další buzerant a idiot a anglofil. Já si myslím že by měl Radiožurnál hrát daleko víc českých písniček. ČRo je nyní jak zlý sen a doufám, že bude brzy ráno a vše se brzy v dobré obrátí. Mě zajímají stručné informace doplněné inteligentní hudbou a minimum reklam, proto se snažím RŽ poslouchat, ale bohužel často mi to ten duševní dement, který hudbu vybírá znemožňuje a jen svojí hudební demencí zbytečně nervuje.

Next

... Playlist Radiožurnálu

playlist radio zurnal

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru radiotv. Ať si vezme Radiožurnál příklad ze své sesterské stanice, ze Dvojky. Aspoň někde kdo se mnou souhlasí. Já tady nadávám na Radiožurnál z toho důvodu že hraje velmi málo českých písniček a někteří lidé mě za to urážejí. Neznám žádného psychologa který by tak urážel druhého člověka jako ty. Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická stanice. Pro idiota, který hudbu vybírá zásadně a téměř absolutně neexistují ikony naší pop-music a jejich tvorba za posledních několik desítek let.

Next

ČRO 1 Radiožurnál

playlist radio zurnal

Kdoví co je zač třeba tvoje matka. Nabízí především zpravodajský a informační proud doplněný hudbou a řadou tematických relací. To ze nadavas moji mame me neurazi. Jinak rozvážím letáky a uklízím. Nabízí vám okamžité a rychlé zpravodajství, které se prolíná celým dnem a má přednost před jakýmkoliv naplánovaným programem. Best regards Mantoani Paolo - via Monza 11 - 33100 Udine - Italy Situace s opakováním písniček na Radiožurnálu zůstává víceméně stejná po dobu několika let i přes spoustu stížností na toto téma.

Next

Hrálo dnes ... Playlist Radiožurnálu

playlist radio zurnal

Tak rychle sup na libimseti. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce. Hudba bohužel stále za trest a na zvracení. To je debil, idiot, anglofil, buzerant a rýpala v jedné osobě. Snad jen 2 vyjímky Pink Floyd a Foreigner, ty ale jen potvrzují uvedené pravidlo jinak samá komerce. Vyndej si hlavu ze zadni casti tela a chovej se jako dospelej. Já jako Čech poslouchám především české písničky.

Next

... Playlist Radiožurnálu

playlist radio zurnal

Upozornění: Tento seznam 'hrálo dnes' je tvořen návštěvníky tohoto webu - jsou to skladby, které byly dnešního dne přidány do databáze nebo byly označeny kliknutím na ikonku 'právě hraje'. Ne jak debilní pošahaný anglofilní kokot jménem Franta Klika. Především tím, že se stejné písničky opakují stále dokola a spousta osvědčených a úspěšných hitů v playlistu Radiožurnálu absolutně chybí. Dozvíte se, jaké bude počasí i aktuální informace o dopravních komplikacích. Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu. Orientuje se na většinového posluchače se zájmem o aktuální informace, zpravodajství a publicistiku. Přinášíme zprávy z ekonomiky, politiky, kultury i sportu.

Next

Radiožurnál

playlist radio zurnal

Je znát, že hudebního dramaturga dělá člověk, který toho o populární hudbě moc neví, který má jen velice zúžený přehled. Vzkaz pro Frantu Kliku: Ty hajzle ty buzerante ty už konečně zdechni ty anglofile. Měl by mu někdo už konečně dát pořádně po hubě tomu idiotovi. Ne to vážné takovou potřebu nemám. Já jsem prostě nespokojený s hudbou na Radiožurnálu.

Next

... Playlist Radiožurnálu

playlist radio zurnal

Jsou to darebáci a lumpové. Ta aspoň hraje české písničky což velice oceňuju. Fotr prase matka kobyla a ty prasopes a krysolet. Je mi na blití z té absolutní degradace jakýchkoli národních tradic a národní hrdosti. Budějovice — Kleť 1056 m vykon 78.

Next

ČRO 1 Radiožurnál

playlist radio zurnal

Ty táhni do Ameriky a vlez celé Americe do prdele a vyliž jim prdel ty zkurvený anglofile. Já Radiožurnál neposlouchám právě kvůli těm samým anglickým písničkám. Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. . Ty o sobě píšeš že jsi psycholog. Ty jsi asi popelář nebo člověk jiné podřadné profese a stydíš se za to a proto o sobě tvrdíš že jsi psycholog ty idiote.

Next